Organisering

Styret

Styret for nettverket består av rektorene ved de fire medlemsinstitusjonene. Direktørene møter med tale og forslagsrett.

Dag Rune Olsen, Universitetet i Bergen (styreleder)
Tlf: +47 55 58 20 02 / +47 93 08 58 81
E-post: rektor@rektor.uib.no

Berit Rokne, Høgskulen på Vestlandet (nestleder)
Tlf: +47 55 58 76 46
E-post: berit.rokne@hvl.no

Johann Roppen, Høgskulen i Volda
Tlf +47 70 07 52 09
E-post jr@hivolda.no

Marit Boyesen, Universitetet i Stavanger
Tlf. +47 51 83 30 02
E-post: marit.boyesen@uis.no

Koordinator

Lars Helge Nilsen
Tlf: + 47 55 58 49 78
E-post:  lars.nilsen@uib.no

Webredaktør

Svein Ove Eikenes
Tlf: + 47 53 49 14 13
E-post: soe@hvl.no

Kontaktutvalg

Kontaktutvalgets medlemmer er ansvarlige for tilrettelegging internt ved sine respektive institusjoner. Kontaktutvalget samarbeider med koordinator gjennom jevnlige møter der mulighetene for felles prosjekter innen de fire samarbeidsområdene diskuteres. Samarbeidsprosjekter fremmes så for styret gjennom administrerende koordinator.

Tore Tungodden, Universitetet i Bergen
Tlf: +47 55 58 20 68 / +47 97 55 71 40
E-post: Tore.Tungodden@udir.uib.no

Jens Standal Groven, Høgskulen i Volda
Tlf. +47 70 07 51 66
E-post jensg@hivolda.no

Dag Husebø, Universitetet i Stavanger
Tlf. +47 51 83 15 85
E-post: dag.husebo@uis.no

Liv Reidun Grimstvedt, Høgskulen på Vestlandet
Tlf. 957 22 714
E-post: liv.grimstvedt@hvl.no


Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter